Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

12. ROZDZIELNICE GŁÓWNE RG i ADMINISTRACYJNE RA

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Rozdzielnice główne i administracyjne mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych. Służą do rozdziału i pomiaru energii elektrycznej.
 

OPIS TECHNICZNY

  • Napięcie znamionowe izolacji: 750V
  • Napięcie znamionowe pracy: 400/230V
  • Częstotliwość znamionowa pracy: 50/60 Hz
  • Prąd znamionowy pracy: max 630A
  • Zasilanie: max 4x240 mm2
  • Stopień ochrony obudowy: IP max IP 55
  • Kolor RAL 7035
     

OPIS KONSTRUKCJI I ROZWIĄZAŃ

ROZDZIELNICE METALOWE

Korpus obudowy wykonany z blachy stalowej wielokrotnie krępowanej, zabezpieczonej powłoką z lakieru proszkowego poliestrowego w kolorze RAL 7035 lub innym z palety RAL po wcześniejszym uzgodnieniu. W standardzie obudowy wykonane bez pleców, posiadają w drzwiach zamki typy YALE 9081. Na życzenie istnieje możliwość wykonania rozdzielnicy z plecami oraz zastosowania innego rodzaju zamka np. YALE 9082, HS, LTK.

 

Każda obudowa może być wyposażona wg indywidualnego projektu jak również standardów obowiązujących w danym Zakładzie Energetycznym.
 

ROZDZIELNICE TERMOUTWARDZALNE

Korpus obudowy wykonany na bazie obudów termoutwardzalnych OT w kolorze RAL 7035. W standardzie obudowy wykonane z plecami, posiadają w drzwiach zamki typy HS z ryglowaniem trzypunktowym. Do każdego zamka istnieje możliwość założenia dowolnej wkładki master key.
Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania rozdzielnicy bez pleców.

Każda obudowa może być wyposażona wg indywidualnego projektu jak również standardów obowiązujących w danym Zakładzie Energetycznym.