Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

Kontakt

GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY

SAKS-POL Sp. Jawna
ul. Ceglana 11
05-250 Słupno k. Radzymina
tel. +48 22 799 35 48
tel. +48 22 499 99 55
fax +48 22 499 72 05
tel./fax +48 22 786 57 64
e-mail: sakspol@sakspol.pl

Mapka dojazdowa

  DANE FIRMY

NIP: 1251498191
REGON: 141485933
KRS: 0000307017
Nazwa banku: BANK ZACHODNI WBK S.A.
I ODDZIAŁ W WARSZAWIE
Nr konta bankowego:
84109010140000000109437410

  ODDZIAŁ FIRMY
Zduńska Wola

98-220 Zduńska Wola
ul. Łaska 235 C
woj. łódzkie
tel./fax +48 43 824 55 53
tel. +48 43 824 35 03
e-mail: filia@sakspol.pl

Mapka dojazdowa

   

 

ZAMÓWIENIA PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES E-MAIL: zamowienia@sakspol.pl

 

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku :) 

www.facebook.com/pages/Saks-Pol/877518648961413

 

 

ZARZĄD FIRMY

Małgorzata Sokołowska

e-mail: malgorzata.sokolowska@sakspol.pl

Robert Sokołowski
e-mail: robert.sokolowski@sakspol.pl


ODDZIAŁ - ZDUŃSKA WOLA
Krzysztof Wojtysiak
(dyrektor oddziału - Zduńska Wola)
tel. +48 660 748 078
e-mail: krzysztof.wojtysiak@sakspol.pl

Krystian Czupryniak
(kierownik ds. techniczno-produkcyjnych)
tel. +48 662 271 897
e-mail: krystian.czupryniak@sakspol.pl

Bartłomiej Pietrasiak
(specjalista techniczno-handlowy) woj. wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie
tel. +48 668 840 432
e-mail: bartlomiej.pietrasiak@sakspol.pl

Łukasz Guz
(specjalista techniczno-handlowy) woj. wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie
tel. +48 696 463 021
e-mail: lukasz.guz@sakspol.pl

Robert Kolasa
(specjalista techniczno-handlowy) woj. łódzkie,
tel. +48 734 498 253
e-mail: robert.kolasa@sakspol.pl

Damian Jakubowiak
(specjalista techniczno-handlowy) woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie,
tel. +48 696 463 848
e-mail: damian.jakubowiak@sakspol.pl

 

  DZIAŁ HANDLOWY
Adam Laskowski
(dyrektor ds. handlu i marketingu - Słupno)
tel. +48 784 079 298
e-mail: adam.laskowski@sakspol.pl

CENTRALA
Kamil Kwiatkowski

(specjalista techniczno-handlowy)
tel. +48 602 364 232
e-mail: kamil.kwiatkowski@sakspol.pl

Marek Dąbrowski
(specjalista techniczno-handlowy) woj. mazowieckie
tel. +48 668 179 160
e-mail: marek.dabrowski@sakspol.pl

Hubert Chrząstowski
(specjalista techniczno-handlowy) woj. małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie,
tel. +48 604 479 885
e-mail: hubert.chrzastowski@sakspol.pl

DZIAŁ EKSPORTU
Konrad Baranowski
(export manager)
tel. +48 734 450 679
e-mail:  konrad.baranowski@sakspol.pl

 

   

 



FORMULARZ KONTAKTOWY