XXX Targi ENERGETAB 2017

Stoisko SAKS-POL - ENERGETAB 2017

TARGI ENERGETAB 2017 – DZIĘKUJEMY!!!

Była to jubileuszowa, bo 30-ta edycja tych targów, które wśród europejskich targów branży energetyki i elektrotechniki zajmują bardzo ważną pozycję – nie tylko ze względu na wielkość targów ale też i ze względu na wielkość polskiego rynku inwestycyjnego w tej branży.

Firma SAKS-POL zaprezentowała również wiele nowych produktów, m.in stację do ładowania samochodów elektrycznych. Rynek energetyczny w Polsce bardzo się rozwija a cenne informacje które otrzymaliśmy od Państwa na tegorocznych targach pozwolą nam na dalsze udoskonalanie naszych produktów jak i tworzenie nowych rozwiązań właśnie dla Państwa.

Jak dało się zauważyć na naszej ekspozycji firma SAKS-POL również świętuje w tym roku swój jubileusz bo jesteśmy z Państwem już 25 lat. Wszystkim odwiedzającym naszą ekspozycję na tego rocznych targach bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie oraz zapraszamy wszystkich do współpracy.

Z okazji naszego jubileuszu dziękujemy wszystkim naszym obecnym klientom za dotychczasową współpracę i liczymy na dalszą owocną współpracę przez kolejne lata.

Dziękujemy

Zarząd Firmy i pracownicy