Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

2. OBUDOWY OMS, DRZWI REWIZYJNE DRM, OBUDOWY KOŁNIERZOWE OMK

Obudowy IP 44 OMS (metalowe)

Obudowy metalowe OMS znajdują szerokie zastosowanie jako obudowy sterownicze, pomiarowe, do montażu aparatury automatyki przemysłowej, aparatów elektrycznych, lub innych urządzeń pracujących w warunkach suchych wewnątrz pomieszczeń - wszędzie tam gdzie wymagana jest duża wytrzymałość i sztywność obudowy.

W celu uzyskania odpowiedniej sztywności konstrukcji, korpus obudowy wykonany jest z blachy czarnej wielokrotnie krępowanej. Drzwi wykonane jako zewnętrzne przetłaczane, dzięki czemu uzyskuje się bardzo dużą estetykę wykończeń narożników. Montowane na zawiasach wewnętrznych, co zapewnia brak możliwości ingerencji do wnętrza obudowy bez ich mechanicznego uszkodzenia. Obudowa jest malowana proszkowo lakierem poliestrowym standardowo na kolor RAL 7032. Standardowo obudowa jest wyposażona w zamek typu yale o numerze kluczyka 9081, oraz płytę montażową wykonaną z blachy ocynkowanej. Obudowy OMS wykonane są w stopniu ochrony IP 44.

 

 

Drzwi rewizyjne DRM (metalowe)

Drzwi rewizyjne wykonane z blachy czarnej wielokrotnie krępowanej w celu zwiększenia sztywności konstrukcji, zabezpieczone i malowane lakierem poliestrowym w kolorze RAL 9003. Wyposażone w zamki typu Yale o numerze 9081 o ilości uzależnionej od wysokości drzwi oraz zawiasy z możliwością szybkiego demontażu jak i przełożenia ich na stronę przeciwną. Ramka drzwi wykonana o szerokości 20 mm i krępowana pod kątem 90o w celu zwiększenia sztywności całej konstrukcji. Drzwi rewizyjne występują w wersji p/t i posiadają boczne mocowania.

Opcjonalnie dostępne są:
  • drzwi dzielone w pionie i w poziomie
  • zamek Yale 9082
  • zamek GZ (gazowy)
  • zamek ST
  • otwory wentylacyjne
  • wizjery okrągłe i prostokątne
  • dowolny kolor z palety RAL